31 lipca 2021

Działanie radialnej fali akustycznej – producent urządzeń do leczenia blizn

Fale akustyczne to zjawisko fizyczne używane w fizyce od stuleci. Natomiast są one wykorzystywane w medycynie od lat 80-tych w celu np. rozbijania kamieni nerkowych oraz nieinwazyjnego leczenia schorzeń ścięgien i mięśni. Producent urządzeń do leczenia blizn zaprzągł fale uderzeniowe do działania na korzyść wyglądu estetycznego pacjentów. Urządzenie wykorzystujące fale jest ewenementem jedynym w swoim rodzaju.

Producent urządzeń do leczenia blizn  wykorzystujący fale uderzeniowe

Jednym, wywodzącym się z ponad stuletniej tradycji sposobem są fale uderzeniowe. Stanowią one rewolucyjną od lat metodę na pozbywanie się uporczywego cellulitu. Producent urządzeń do leczenia blizn  zaimplementował w ostatnich latach fale akustyczne w wielu urządzeniach kosmetycznych i dermatologicznych. Jak okazało się już kilkanaście lat temu zastosowanie takich właśnie fal uderzeniowej o wysokiej energii jest skrajnie korzystne dla człowieka. Metoda fal akustycznych przynosi nie tylko długotrwałe i widoczne gołym okiem efekty, ale jest również dla pacjenta w pełni bezpieczna, bezstresowa nieinwazyjna i bezbolesna.

Kto jest najbardziej narażony na powstawanie pomarańczowej skórki?

Na cellulit szczególnie narażone są starsze kobiety. Dzieje się tak ze względu na strukturę ich specyficznej tkanki tłuszczowej charakteryzującą się cienkimi przegrodami tkanki zaraz pod powierzchnią skóry. Do pozostałych czynników, odpowiedzialnych za powstawanie zmian zaliczyć można rasę, hormony, możliwą antykoncepcję, problemy z układem krążenia czy nieodpowiednią dietę. btlestetyka.pl/zaawansowane-urzadzenia-do-redukcji-blizn/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *