31 lipca 2021

Niecodzienne urządzenie do leczenia blizn i rozstępów

Karboksyterapię to metoda, którą  po raz pierwszy zastosowano we Francji na początku XXI wieku. Sposób ten jest uznawany za znaną, skuteczną i cenioną metodę znajdującą zastosowanie we flebologii. Od ponad 100 lat z sukcesem wykorzystuje się urządzenie do leczenia blizn i rozstępów w medycynie estetycznej. Zabieg tego typu jest jak najbardziej zgodny z różnymi procesami fizjologicznymi zachodzącymi w naszym organizmie. Polega on na wprowadzeniu pod skórę stężonego dwutlenku węgla i wywołaniu stanu zapalnego, który jest w pełni kontrolowany. Robi się to celu zapoczątkowania naturalnych procesów regeneracji skóry. Po zaaplikowaniu gaz ten wędruje do płuc i ostatecznie jest wydalany jako zwykły produkt wymiany gazowej.

Efekty, które daje urządzenie do leczenia blizn i rozstępów

Urządzenie do leczenia blizn i rozstępów stanowi niezwykle skuteczną metodę w leczeniu chorób, schorzeń i zmian związanych z zaburzeniami krążenia krwi na obwodach. Pomaga ono zlikwidować tzw. cienie pod oczami, nadmiar tkanki tłuszczowej w konkretnym miejscu, powstały brzydki cellulit czy nawet łysienie.

Wskazania do zastosowania urządzenie do leczenia blizn i rozstępów

Są to m.in. utrata jędrności skóry wokół oczu oraz powstające cienie pod oczami. Poza tym może to być postępująca wiotkość skóry. Wywoływana często efektami starzenia się, intensywnym odchudzaniem lub ciążą, zmarszczki w okolicach twarzy, szyi oraz dekoltu, cellulit, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, świeże rozstępy i blizny;• zaburzenia prawidłowego krążenia, tzw. zimne ręce i stopy, puchnięcia nóg, łuszczyca, wypadanie włosów.

Zalecana częstotliwość zastosowania

Efekty najczęściej i najszybciej występują w przypadku wygładzania zmarszczek oraz redukcji obrzęków i cieni pod oczami widoczne są już po 7 zabiegach, w przypadku walki z cellulitem, rozstępami, wiotkością skóry oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej widoczne są po serii 12 zabiegów, tj. w mniej niż 9 tygodni. Urządzenie do leczenia blizn i rozstępów to faktyczny hit i innowacja! Nie czekaj! Inwestuj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *