31 lipca 2021

Producent urządzeń do leczenia blizn wyjaśnia czym jest fala uderzeniowa

Producent urządzeń do leczenia blizn wykorzystuje w swoich projektach bardzo ciekawe zjawisko naukowe do walki z niechcianym celluitem. Fala uderzeniowa bowiem znana jest każdemu z fizyki. Zjawisko fizyczne tego typu występuje bardzo powszechnie w przyrodzie podczas np. powstawania wyładowań elektrycznych. Zwykłe uderzenie pioruna to energia, która może spowodować drgania w miejscach nawet dość odległych od  miejsca wyładowań. Każdy samolot przekraczając znaną powszechnie barierę dźwięku także wytwarza falę uderzeniową. Producent do leczenia blizn natomiast wykorzystuje wytworzoną energię, która jest bardzo intensywna do niwelowania pewnego problemu jakim jest pomarańczowa skórka.

Producent urządzeń do leczenia blizn gwarantuje skuteczność fali uderzeniowej

Pojęcie fali uderzeniowej wykorzystywanej przez fantastyczne urządzenie do usuwania blizn i rozstępów zostało zaadaptowane do fizykoterapii i fizjoterapii na dużą skalę. Na obecnie rynku istnieją już cztery podstawowe urządzenia generujące falę uderzeniową. Najnowocześniejszym jest i zarazem najczęściej spotykanym jest aparat wykonujący metodę pneumatyczną.

Jak działa aparat pneumatyczny

Składa się on z głowicy zabiegowej wyglądem przypominającej normalny pistolet. Producent urządzeń do leczenia blizn umieszcił w nim specjalny pocisk, który  przyspieszany jest do dużych prędkości za pomocą powietrza pod ciśnieniem. Pocisk dzięki temu uderza w głowicę i powoduje redukcję celluiltu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *